Firmamız; 1993 yılından itibaren, özel sektörde birlikte çalışmaya başlayan üç arkadaş tarafından 2011 yılında bilgi ve tecrübe birikimlerini bir araya getirerek Ordu ili organize sanayi bölgesinde 500 m² açık alana sahip arazi üzerinde 1000 m² kapalı alanda, EVROSAN MAKİNE İMALAT İTHALAT İHRACAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Adıyla kurularak, siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

İşimiz tecrübemiz anlayışıyla yola çıkan firmamızın amacı sektörüne uygun iş tecrübemizi teknolojik yeniliklerle geliştirerek sizlere sunmaktır.

Kuruyemiş işleme makineleri konusundaki engin tecrübemiz ve bilgi birikimimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre veya özel isteklerine yönelik çok alternatifli çözümler üretebilmekteyiz.

İLKEMİZ
Müşteri memnuniyeti odaklı olarak, hızlı, kaliteli, teknolojik, kalıcı üretim yapmak ve 24 saat servis desteği sağlamaktır.

MİSYON
Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hızlı eksiksiz ve kesintisiz hizmet sağlayarak müşterilerimizin talep ettiği ürünleri yüksek kalite uygun fiyatla üretip kısa sürede teslim ederek müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlayan müşteri beklentilerini ve gereksinimlerini uygun şekilde analiz ederek koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışan, mevcut pazarını genişletip ürün kalitesini ve servis ağını müşterilerinin isteği doğrultusunda geliştirerek bölgemizde en kaliteli ürünü en uygun fiyata müşterilerine sunan, sektörüne yön veren öncü bir işletme olan firmamız arge çalışmaları ile istenen kalite standartlarında hızla büyümektedir.

VİZYON
Makine olarak bilgili , deneyimli konusunda uzman kadrosu ve teknolojisi ile kendini sürekli yenileyerek gelişen teknolojiyi en iyi şekilde takip ederek müşterilerine beklentilerin üstünde hizmet vererek Türkiye’de sektöründe lider dünya çapında aranan bir firma olmak.